NIRONA umyvadlová skříňka 95x51,5x43 cm, dub Mocca NR100-1212
NIRONA umyvadlová skříňka 95x51,5x43 cm, dub Mocca NR100-1212
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NR100-1212 |
Dostupnost:
na objednávku
- Místo umyvadla lze použít Rockstone desku.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NIRONA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 95x51,5x43 cm |
| Šířka | 950 mm |
| Výška | 515 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Béžová |
| Dekor | Dub Mocca |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868856 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | béžová |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
5 874 Kč
Při platbě předem pouze 5 464 Kč
expedice do 7 dnů
255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
QUADRADO betonové umyvadlo včetně výpusti, 96x44cm, černý granit AR466
expedice do 7 dnů11 988 Kč
Při platbě předem pouze 11 152 Kč
11 988 Kč
Při platbě předem pouze 11 152 Kč
QUADRADO betonové umyvadlo včetně výpusti, 96x44cm, bílý pískovec AR467
expedice do 7 dnů11 988 Kč
Při platbě předem pouze 11 152 Kč
KARE 100 keramické umyvadlo nábytkové 98x46cm, bílá 17100
expedice do 7 dnů5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč
Mohlo by Vás zajímat
AVEO umyvadlová skříňka 96,5x58x49cm, bílá/černá AV100
na objednávku13 853 Kč
Při platbě předem pouze 12 988 Kč
39 987 Kč
Při platbě předem pouze 37 488 Kč
16 202 Kč
Při platbě předem pouze 15 072 Kč

