EZARA umyvadlová skříňka 78x54x39cm, dub alabama EZ792-2222
EZARA umyvadlová skříňka 78x54x39cm, dub alabama EZ792-2222
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ792-2222 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 78x54x39 cm |
| Šířka | 780 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114113 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
2 620 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
NIROX zrcadlo v rámu 600x800mm, dub alabama NX608-2222
expedice do 7 dnů3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
Mohlo by Vás zajímat
WAVE umyvadlová skříňka 79,7x45x47,8cm, bílá WA080-3030
expedice do 7 dnů10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
11 987 Kč
Při platbě předem pouze 11 238 Kč
LARITA umyvadlová skříňka 71x55x48cm, dub natural LA078
na objednávku33 587 Kč
Při platbě předem pouze 31 488 Kč

