KERALA umyvadlová skříňka 80x35x47,5cm, 1x zásuvka, agila
KERALA umyvadlová skříňka 80x35x47,5cm, 1x zásuvka, agila
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR080-4343 |
Dostupnost:
na objednávku
- Výsuv BLUM® s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x35x47,5 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost / ks | 23.7433 kg |
| EAN | 8590913995194 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | zelená |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
PREMIO deska kompozit 82x1,2x48,5cm, černá mat PRE080-3535 58265
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
KERALA deska Rockstone 82x1,2x48,5cm, bílá mat KR080-0101 58695
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, dub alabama strip CR801-2322
expedice do 7 dnů13 536 Kč
Při platbě předem pouze 12 592 Kč
BRAND umyvadlová skříňka 71x86x51cm, starobílá BA702
na objednávku30 693 Kč
Při platbě předem pouze 28 552 Kč
22 653 Kč
Při platbě předem pouze 21 238 Kč

