CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x75x46cm, 3x zásuvka, bílá lesk CR831-3030
CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x75x46cm, 3x zásuvka, bílá lesk CR831-3030
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 79,8x75x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 30.3000 kg |
| EAN | 8590913986758 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
ESPACE skříňka 35x172x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá lesk ESC230-3030
expedice do 7 dnů9 305 Kč
Při platbě předem pouze 8 656 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
Mohlo by Vás zajímat
23 925 Kč
Při platbě předem pouze 22 256 Kč
33 320 Kč
Při platbě předem pouze 31 238 Kč
17 105 Kč
Při platbě předem pouze 15 912 Kč
BRAND umyvadlová skříňka 71x86x51cm, mořený smrk BA701
na objednávku30 693 Kč
Při platbě předem pouze 28 552 Kč


