TWIGA umyvadlový stolek 80x72x50 cm, černá mat/aquamarine VC442-80-6
TWIGA umyvadlový stolek 80x72x50 cm, černá mat/aquamarine VC442-80-6
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC442-80-6 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TWIGA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x72x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Aquamarine |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát/ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / set | 29.2400 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913904271 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Typ zavírání | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
SKARA umyvadlová skříňka 80x50x45cm, černá mat/dub alabama CG008-2222
expedice do 7 dnů13 407 Kč
Při platbě předem pouze 12 472 Kč
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
MITRA umyvadlová skříňka 74,5x55x45,2 cm, antracit MT072
na objednávku8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč

