CHANEL dekorační lišta "J" 744x70x25mm, bílá mat CH093 60604
CHANEL dekorační lišta "J" 744x70x25mm, bílá mat CH093 60604
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH093 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 74,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 744 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.5150 kg |
| EAN | 8590913116353 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
439 Kč
Při platbě předem pouze 408 Kč
512 Kč
Při platbě předem pouze 476 Kč
353 Kč
Při platbě předem pouze 328 Kč

