EZARA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, dub stříbrný EZ492-1111
EZARA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, dub stříbrný EZ492-1111
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ492-1111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 48x54x39 cm |
| Šířka | 480 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113901 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, chrom FA115
expedice do 7 dnů856 Kč
Při platbě předem pouze 796 Kč
NIROX zrcadlo v rámu 600x800mm, dub stříbrný NX608-1111
na objednávku3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
Mohlo by Vás zajímat
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
THEIA umyvadlová skříňka 46,4x70x44,2cm, 2xzásuvka, bílá TH050-3030
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
LATUS VI umyvadlová skříňka 50x50x22cm,levá, bílá 55835
na objednávku4 387 Kč
Při platbě předem pouze 4 113 Kč
4 653 Kč
Při platbě předem pouze 4 363 Kč

