CHANEL dekorační lišta "U" 444x70x25mm, černá mat CD041 60592
CHANEL dekorační lišta "U" 444x70x25mm, černá mat CD041 60592
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CD041 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 44,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 444 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.4300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116216 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
439 Kč
Při platbě předem pouze 408 Kč
748 Kč
Při platbě předem pouze 696 Kč
439 Kč
Při platbě předem pouze 408 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč

