CHANEL dekorační lišta "J" 444x70x25mm, černá mat CH041 60594
CHANEL dekorační lišta "J" 444x70x25mm, černá mat CH041 60594
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH041 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 44,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 444 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.4300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116254 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
748 Kč
Při platbě předem pouze 696 Kč
748 Kč
Při platbě předem pouze 696 Kč
886 Kč
Při platbě předem pouze 824 Kč
886 Kč
Při platbě předem pouze 824 Kč

