CIRASA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, carina strip CR492-4141S
CIRASA umyvadlová skříňka 48x54x39cm, carina strip CR492-4141S
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR492-4141S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 48x54x39 cm |
| Šířka | 480 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Šedá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| EAN | 8590913969331 |
| Taric | 94036090 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 16.5010 kg |
| Barva | černá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
15 669 Kč
Při platbě předem pouze 14 576 Kč
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, černá mat FA115NE
expedice do 7 dnů993 Kč
Při platbě předem pouze 924 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
LARGO umyvadlová skříňka 41x60x35cm, ořech bruno LA423
na objednávku8 387 Kč
Při platbě předem pouze 7 863 Kč
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč


