PRACTICO keramické umyvadlo nábytkové 50x40cm, bílá 44050
PRACTICO keramické umyvadlo nábytkové 50x40cm, bílá 44050
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x40 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 11.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913928376 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
7 860 Kč
Při platbě předem pouze 7 312 Kč
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
11 791 Kč
Při platbě předem pouze 10 968 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Nimco Hygienický program HP 9510-26 Zásobník papírových kapesníčků, lesk
do týdne v e-shopu441 Kč
Při platbě předem pouze 405 Kč
THEA miska na postavení, zelená/bambus TH0635
expedice do 7 dnů254 Kč
Při platbě předem pouze 236 Kč
POSH miska na postavení, mramor, béžová 57927
expedice do 7 dnů1 002 Kč
Při platbě předem pouze 932 Kč


