ARYA keramický dřez s otvorem pro baterii 66x62 cm, bílá 50166
ARYA keramický dřez s otvorem pro baterii 66x62 cm, bílá 50166
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 65,5x23x62 cm |
| Šířka | 655 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hloubka | 620 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Modulová montáž |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Odkládací plocha | Není |
| Hmotnost / ks | 26.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913925931 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
Příslušenství
219 Kč
Při platbě předem pouze 207 Kč
expedice do 7 dnů
316 Kč
Při platbě předem pouze 298 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Dřezový drtič kuchyňského odpadu, 230V, 380W, pneu. spínač DW576
expedice do 7 dnů5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
316 Kč
Při platbě předem pouze 298 Kč
Mohlo by Vás zajímat
GLORY keramický dřez 61x46 cm, bílá 50260
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
ARYA keramický dřez 86x55,5 cm, bílá 50185
expedice do 7 dnů7 267 Kč
Při platbě předem pouze 6 760 Kč


