ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1000 mm ES1510-05
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1000 mm ES1510-05
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967948 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
22 Kč
Při platbě předem pouze 21 Kč
expedice do 7 dnů
4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1000 mm ES1410-07
expedice do 7 dnů8 421 Kč
Při platbě předem pouze 7 908 Kč
7 465 Kč
Při platbě předem pouze 7 031 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1000 mm ES1510-03
expedice do 7 dnů7 172 Kč
Při platbě předem pouze 6 755 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 1000 mm ES1010-01
expedice do 7 dnů6 347 Kč
Při platbě předem pouze 5 978 Kč

