ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1000 mm ES1010-07
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1000 mm ES1010-07
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 45.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967627 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1000 mm ES1110-03
expedice do 7 dnů7 172 Kč
Při platbě předem pouze 6 755 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1000 mm ES1510-07
expedice do 7 dnů8 402 Kč
Při platbě předem pouze 7 914 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, sklo Marron AXC100MR
expedice do 7 dnů8 479 Kč
Při platbě předem pouze 7 962 Kč
7 249 Kč
Při platbě předem pouze 6 807 Kč

