ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 962mm, kouřové matné sklo AXB100SM
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 962mm, kouřové matné sklo AXB100SM
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB100SM |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 962 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 44.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996757 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, sklo Flute AXC100FL
expedice do 7 dnů8 807 Kč
Při platbě předem pouze 8 270 Kč
ESCA CHROME sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 1000 mm ES1410-01
expedice do 7 dnů7 200 Kč
Při platbě předem pouze 6 761 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, matné sklo AXC100MT
expedice do 7 dnů8 479 Kč
Při platbě předem pouze 7 962 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1000 mm ES1110-02
expedice do 7 dnů7 172 Kč
Při platbě předem pouze 6 755 Kč

