ESCA BLACK MATT sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1000 mm ES1410-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1000 mm ES1410-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 45.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999512 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 121 Kč
Při platbě předem pouze 6 707 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1000 mm ES1010-06
expedice do 7 dnů7 628 Kč
Při platbě předem pouze 7 185 Kč
MODULAR SHOWER jednod zástěna pevná k instalaci na zeď, s otvory na držák 1000 MS1-100-D
expedice do 7 dnů7 215 Kč
Při platbě předem pouze 6 796 Kč
ARCHITEX kalené čiré sklo, 1005x1997x8mm, otvory pro poličku AL2236-D
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 852 Kč


