Závěsná skleněná polička na sprchovou zástěnu 400x180x125mm, chrom 1301-15
Závěsná skleněná polička na sprchovou zástěnu 400x180x125mm, chrom 1301-15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 400x195x128 mm |
| Délka | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 195 mm |
| Hloubka | 128 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: závěsná |
| Instalace | Závěsná |
| Hmotnost / ks | 1.3400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913804274 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 12 let |
| BARVA | chrom |
Příslušenství
3 139 Kč
Při platbě předem pouze 2 920 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
X-ROUND skleněná police 800mm, chrom/čiré sklo XR009-17
expedice do 7 dnů1 091 Kč
Při platbě předem pouze 1 024 Kč
X-ROUND WHITE skleněná polička, 600mm, bílá XR609W
na objednávku1 092 Kč
Při platbě předem pouze 1 016 Kč
X-SQUARE skleněná police 500mm, chrom/mléčné sklo XQ009-04
expedice do 7 dnů1 050 Kč
Při platbě předem pouze 986 Kč


