SIDRA dvojumyvadlo, litý mramor, 141x46cm, bílá
SIDRA dvojumyvadlo, litý mramor, 141x46cm, bílá
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SIDRA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x14,2x46 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 23.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982606 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x52x46cm, siena strip CR701-4242S
expedice do 7 dnů12 762 Kč
Při platbě předem pouze 11 872 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x52x46cm, verde strip CR701-4444S
expedice do 7 dnů12 762 Kč
Při platbě předem pouze 11 872 Kč
9 107 Kč
Při platbě předem pouze 8 472 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 69,8x75x46cm, 3x zásuvka, bílá lesk CR731-3030
expedice do 7 dnů9 107 Kč
Při platbě předem pouze 8 472 Kč
Mohlo by Vás zajímat
38 960 Kč
Při platbě předem pouze 37 012 Kč
34 640 Kč
Při platbě předem pouze 32 908 Kč
38 040 Kč
Při platbě předem pouze 36 138 Kč
35 660 Kč
Při platbě předem pouze 33 877 Kč

