ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 121x51,5cm, bílá
ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 121x51,5cm, bílá
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x14,2x51,5 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 22.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128745 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 751 Kč
Při platbě předem pouze 11 973 Kč
12 751 Kč
Při platbě předem pouze 11 973 Kč

