EASY třístěnný sprchový kout 1300x700mm, L/P varianta, čiré sklo EL1315EL3115EL3115
EASY třístěnný sprchový kout 1300x700mm, L/P varianta, čiré sklo EL1315EL3115EL3115
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 130x70 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 530 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 84.5000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905094 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
16 047 Kč
Při platbě předem pouze 15 069 Kč
16 047 Kč
Při platbě předem pouze 15 069 Kč


