EASY třístěnný sprchový kout 1100x700mm, L/P varianta, sklo Brick EL1138EL3138EL3138
EASY třístěnný sprchový kout 1100x700mm, L/P varianta, sklo Brick EL1138EL3138EL3138
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 110x70 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 430 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 78.5000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905490 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Mohlo by Vás zajímat
Půlkruhový sprchový kout Mexen Lunar, levý, výklopný, 90 x 70 cm, průhledný, stříbrná metalíza - 833-090L-070P-95-00
expedice do 10 dnů13 156 Kč
Mereo Sprchový set Kora Lite CK35131ZN 90x90x185,chrom vanička vč. sifonu CK35131ZN
expedice do 7 dnů7 290 Kč
Při platbě předem pouze 6 853 Kč
Půlkruhový sprchový kout Mexen Lunar, levý, výklopný, 90 x 80 cm, průhledný, chrom - 833-090L-080P-01-00
expedice do 10 dnů12 656 Kč
Půlkruhový sprchový kout Mexen Lunar, levý, výklopný, 100 x 80 cm, průhledný, kartáčovaná měď - 833-100L-080P-65-00
expedice do 10 dnů14 443 Kč

