EASY třístěnný sprchový kout 1500x800mm, L/P varianta, čiré sklo EL1515EL3215EL3215
EASY třístěnný sprchový kout 1500x800mm, L/P varianta, čiré sklo EL1515EL3215EL3215
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 150x80 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 630 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 96.0000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905186 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
6 480 Kč
Při platbě předem pouze 6 336 Kč
WAVE skříňka vysoká 35x140x30cm, levá/pravá, bílá/dub collingwood WA245-3019 44794
expedice do 7 dnů11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč


