EASY třístěnný sprchový kout 1500x900mm, L/P varianta, čiré sklo EL1515EL3315EL3315
EASY třístěnný sprchový kout 1500x900mm, L/P varianta, čiré sklo EL1515EL3315EL3315
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 150x90 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 630 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 102.0000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905193 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
EASY třístěnný sprchový kout 800-900x700mm, pivot dveře, L/P sklo Brick EL1638EL3138EL3138
expedice do 7 dnů15 867 Kč
Při platbě předem pouze 14 900 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1400x1000mm, L/P varianta, čiré sklo EL1415EL3415EL3415
expedice do 7 dnů18 901 Kč
Při platbě předem pouze 17 748 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 900-1000x700mm, dveře, L/P, sklo Brick EL1738EL3138EL3138
expedice do 7 dnů16 195 Kč
Při platbě předem pouze 15 207 Kč
EASY třístěnný sprchový kout 1300x900mm, L/P varianta, čiré sklo EL1315EL3315EL3315
expedice do 7 dnů18 081 Kč
Při platbě předem pouze 16 979 Kč


