EASY BLACK obdélníkový sprchový kout 1200x900mm, čiré sklo L/P varianta
EASY BLACK obdélníkový sprchový kout 1200x900mm, čiré sklo L/P varianta
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY BLACK |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x90 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 480 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 64.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913986611 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
KLAVER podlahový žlab s nerezovým roštem, L-910, DN50, černá mat 73741B
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 827 Kč
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 120x90cm, bílá 49511
expedice do 7 dnů8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 416 Kč
Mohlo by Vás zajímat
19 172 Kč
Při platbě předem pouze 18 003 Kč
16 457 Kč
Při platbě předem pouze 15 454 Kč
EASY sprchové dveře otočné 880-1020mm, čiré sklo EL1715
expedice do 7 dnů6 957 Kč
Při platbě předem pouze 6 553 Kč
11 956 Kč
Při platbě předem pouze 11 227 Kč


