KLAVER podlahový žlab s nerezovým roštem, L-910, DN50, černá mat 73741B
KLAVER podlahový žlab s nerezovým roštem, L-910, DN50, černá mat 73741B
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | KLAVER, FLISE, INDY |
| Rozměr | 91x12,2x6,5 cm |
| Délka | 910 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Výška | 65 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Instalace | Do prostoru - rošt |
| Průměr odpadu | 50 mm |
| Délka sprchového kanálku od | 910 mm |
| Délka sprchového kanálku do | 910 mm |
| Průtok | 60 l/min |
| Hmotnost / ks | 2.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729051190 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Příslušenství
2 790 Kč
na objednávku
Mohlo by Vás zajímat
ULTRATAP nástěnná vanová baterie, černá mat/chrom UT010TBC
expedice do 7 dnů6 363 Kč
Při platbě předem pouze 5 975 Kč
2 384 Kč
Při platbě předem pouze 2 172 Kč
REA Koupelnová baterie ARGUS COPPER BRUSH REA-B3007
expedice do 12 dnů2 295 Kč
Při platbě předem pouze 2 203 Kč

