THRON ROUND čtvercový sprchový kout 1200x900mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2290-5005
THRON ROUND čtvercový sprchový kout 1200x900mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2290-5005
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x90 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 465 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 86.2000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913935077 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-850, DN50 GMO14
expedice do 7 dnů5 352 Kč
Při platbě předem pouze 5 018 Kč
6 312 Kč
Při platbě předem pouze 5 918 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 956 Kč
Při platbě předem pouze 11 227 Kč
19 172 Kč
Při platbě předem pouze 18 003 Kč
EASY sprchové dveře otočné 880-1020mm, čiré sklo EL1715
expedice do 7 dnů6 957 Kč
Při platbě předem pouze 6 553 Kč
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1200x900 mm, L/P varianta AL3015CAL6015C
expedice do 7 dnů16 630 Kč
Při platbě předem pouze 15 616 Kč


