DEEP BLACK obdélníkový sprchový kout 1200x900mm L/P varianta, čiré sklo 57893
DEEP BLACK obdélníkový sprchový kout 1200x900mm L/P varianta, čiré sklo 57893
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | DEEP |
| Rozměr | 120x90 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 1650 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 480 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 51.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988769 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
7 989 Kč
Při platbě předem pouze 7 525 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
DEEP hluboká sprchová vanička, obdélník 120x90x26cm, bílá 72383
expedice do 7 dnů7 989 Kč
Při platbě předem pouze 7 525 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 956 Kč
Při platbě předem pouze 11 227 Kč
19 172 Kč
Při platbě předem pouze 18 003 Kč
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1200x900 mm, L/P varianta AL3015CAL6015C
expedice do 7 dnů16 630 Kč
Při platbě předem pouze 15 616 Kč
THRON ROUND čtvercový sprchový kout 1200x900mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2290-5005
expedice do 7 dnů20 348 Kč
Při platbě předem pouze 19 165 Kč

