EASY sprchové dveře otočné 880-1020mm, čiré sklo EL1715
EASY sprchové dveře otočné 880-1020mm, čiré sklo EL1715
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 1020 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 560 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 880 mm |
| Instalační šířka do | 1020 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913842573 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
8 763 Kč
Při platbě předem pouze 8 254 Kč
Mohlo by Vás zajímat
THRON SQUARE čtvercový sprchový kout 1200x900mm, hranaté pojezdy, rohový vstup TL2290-5002
expedice do 7 dnů20 348 Kč
Při platbě předem pouze 19 165 Kč
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1200x900 mm, L/P varianta AL3015CAL6015C
expedice do 7 dnů16 630 Kč
Při platbě předem pouze 15 616 Kč
20 074 Kč
Při platbě předem pouze 18 850 Kč
16 457 Kč
Při platbě předem pouze 15 454 Kč


