DREAMART nástěnná sprchová baterie, chrom DA011
DREAMART nástěnná sprchová baterie, chrom DA011
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DREAMART |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Průtok (3 bar) | 7.600 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.7300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913863059 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 660mm, chrom 1202-06
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Podobné zboží
LUKA nástěnná sprchová baterie, chrom LK11
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRATAP nástěnná sprchová baterie, černá mat/chrom UT011TBC
expedice do 7 dnů6 363 Kč
Při platbě předem pouze 5 975 Kč
KIRKÉ nástěnná sprchová baterie, bronz KI11B
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
ULTRATAP nástěnná sprchová baterie, chrom UT011T
expedice do 7 dnů4 748 Kč
Při platbě předem pouze 4 458 Kč
ULTRAMIX nástěnná sprchová baterie, zlato mat UT011G
expedice do 7 dnů8 028 Kč
Při platbě předem pouze 7 538 Kč

