VIENNA nástěnná sprchová baterie, chrom VO011
VIENNA nástěnná sprchová baterie, chrom VO011
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VO011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VIENNA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 281 mm |
| Hloubka | 144 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.2010 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866623 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
ANTEA sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 670mm, chrom SAL0031
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
EPOCA ruční sprcha, 210mm, mosaz/chrom DOC101
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat

