KIRKÉ WHITE nástěnná sprchová baterie, bílá páčka, zlato KI11BZ
KIRKÉ WHITE nástěnná sprchová baterie, bílá páčka, zlato KI11BZ
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI11BZ |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ WHITE |
| Výška | 135 mm |
| Hloubka | 158 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Hmotnost / ks | 1.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913844959 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 175cm, zlato FLE10ZL
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
EPOCA ruční sprcha, 220mm, mosaz/zlato DOC105
na objednávku1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TURSI nástěnná sprchová baterie, černá mat TI011B
expedice do 7 dnů5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč
ULTRASAN nástěnná sprchová baterie, zlato mat UT011VG
expedice do 7 dnů8 151 Kč
Při platbě předem pouze 7 654 Kč
BEBÉ nástěnná sprchová baterie, bronz BB011/18
na objednávku8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč
DREAMART nástěnná sprchová baterie, chrom DA011
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč

