KIRKÉ CRYSTAL nástěnná sprchová baterie, páčka krystal, chrom KI11KC
KIRKÉ CRYSTAL nástěnná sprchová baterie, páčka krystal, chrom KI11KC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Výška | 135 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Hmotnost / ks | 1.8800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864483 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
13 063 Kč
Při platbě předem pouze 12 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SPY nástěnná sprchová baterie, chrom PY11
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
KIRKÉ nástěnná sprchová baterie, bronz KI11B
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
MINIMAL nástěnná sprchová baterie, nerez mat MI011
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
ULTRATAP nástěnná sprchová baterie, černá mat/zlato mat UT011TBG
expedice do 7 dnů6 683 Kč
Při platbě předem pouze 6 276 Kč

