ULTRATAP nástěnná sprchová baterie, černá mat/zlato mat UT011TBG
ULTRATAP nástěnná sprchová baterie, černá mat/zlato mat UT011TBG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 280 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.9110 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913990304 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TURSI nástěnná sprchová baterie, chrom TI011
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
FORATA nástěnná sprchová baterie, bílá mat FT011/14
na objednávku6 613 Kč
Při platbě předem pouze 6 152 Kč
ULTRAMIX nástěnná sprchová baterie, černá mat/zlato mat UT011BG
expedice do 7 dnů6 617 Kč
Při platbě předem pouze 6 214 Kč
KIRKÉ BLACK nástěnná sprchová baterie, černá páčka, bronz KI11NB
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč

