DOME keramické umyvadlo na desku, ? 45,5cm, bílá WH030
DOME keramické umyvadlo na desku, ? 45,5cm, bílá WH030
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 45,5x22,5 cm |
| Průměr | 455 mm |
| Šířka | 455 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hloubka | 455 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 11.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913856242 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
EVORA keramické umyvadlo na desku 50,5x37cm, bílá AR429
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
DALMA keramické umyvadlo na desku, 48x38 cm, grigio MM513
expedice do 7 dnů3 982 Kč
Při platbě předem pouze 3 704 Kč
FORMIGO betonové umyvadlo na desku, 47,5x36,5cm, šedá FG117
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč

