PRIORI keramické umyvadlo na desku, ? 41cm, černá s modrým vzorem PI034
PRIORI keramické umyvadlo na desku, ? 41cm, černá s modrým vzorem PI034
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PI034 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PRIORI |
| Rozměr | 41x15 cm |
| Průměr | 410 mm |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 410 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947728 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | ostatní |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 20-70mm, černá mat 38TP0163I
expedice do 7 dnů770 Kč
Při platbě předem pouze 716 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
THIN umyvadlo na desku, Rockstone, 50x37 cm, bílá mat WN321
expedice do 7 dnů4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč
FORMIGO betonové umyvadlo na desku, 47,5x36,5cm, tmavě hnědá
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
EVORA keramické umyvadlo na desku 50,5x37cm, bílá AR429
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč


