SAND/NUBES keramické umyvadlo na desku 50x38cm, bílá mat 903709
SAND/NUBES keramické umyvadlo na desku 50x38cm, bílá mat 903709
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-903709 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x14x38 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 11.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937820460 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, bílá mat PVC09
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
12 203 Kč
Při platbě předem pouze 11 352 Kč
SAND/NUBES keramické umyvadlo na desku 50x38cm, černá mat 903726
expedice do 7 dnů12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
KUBE X keramické umyvadlo na desku, 50x37cm, bílá ExtraGlaze 942911
expedice do 7 dnů5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč


