RETRO keramické umyvadlo 56x46,5cm, bílá 104501
RETRO keramické umyvadlo 56x46,5cm, bílá 104501
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 56x46,5 cm |
| Šířka | 560 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 19.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8034125971008 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 207 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
RETRO universální keramický sloup k umyvadlům 56,69,73cm, bílá 107001
expedice do 7 dnů6 269 Kč
Při platbě předem pouze 5 832 Kč
Podobné zboží
RETRO keramické umyvadlo zápustné, 62x45,5cm, bílá 103001
expedice do 7 dnů7 645 Kč
Při platbě předem pouze 7 112 Kč
WALDORF keramické umyvadlo 60x55cm, bílá 4140K1
na objednávku8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč


