CITY keramické umyvadlo hranaté 60x45cm, bílá KE060
CITY keramické umyvadlo hranaté 60x45cm, bílá KE060
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KE060 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CITY keramika |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x18x45 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.9500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913843204 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
ELLA umyvadlová skříňka 56,5x65x43cm, 2x dvířka, bílá EL065-3030
expedice do 7 dnů6 613 Kč
Při platbě předem pouze 6 152 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm kulatý, chrom CV1003
expedice do 7 dnů529 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, chrom - 895-070-000-03-09-01
expedice do 10 dnů3 647 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70x150 cm, transparent, chrom 895-070-000-00-00-01
expedice do 10 dnů2 481 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, černý rám, kartáčované zlato - 895-070-000-03-70-55
expedice do 10 dnů3 900 Kč


