CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x77x46cm, 3x zásuvka, dub stříbrný
CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x77x46cm, 3x zásuvka, dub stříbrný
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR121-1111-31 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x77x46 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 770 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 45.4000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913987182 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x66x46cm, bílá mat strip CR121-3131S-21
expedice do 7 dnů20 484 Kč
Při platbě předem pouze 19 235 Kč
LOREA skříňka s umyvadlem 121x46x51,5cm, levá, dub alabama/bílá mat LE090-2231-L-02
expedice do 7 dnů15 892 Kč
Při platbě předem pouze 14 923 Kč
LOREA skříňka s umyvadlem 121x46x51,5cm, pravá, dub collingwood/černá mat LE090-1935-R-03
expedice do 7 dnů15 892 Kč
Při platbě předem pouze 14 923 Kč

