CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x66x46cm, agila strip
CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x66x46cm, agila strip
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR121-4343S-21 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x66x46 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 660 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 33.0020 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913987137 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | zelená |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
SIDRA dvojumyvadlo, litý mramor, 121x46cm, bílá
expedice do 7 dnů6 183 Kč
Při platbě předem pouze 5 752 Kč
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
Mohlo by Vás zajímat
15 892 Kč
Při platbě předem pouze 14 923 Kč
BRAND umyvadlová skříňka 130x73x50cm, mořený smrk BA131
na objednávku27 769 Kč
Při platbě předem pouze 25 832 Kč

