CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x77x46cm, 3x zásuvka, dub alabama
CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x77x46cm, 3x zásuvka, dub alabama
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x77x46 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 770 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 45.4000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913987175 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
MARIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x46cm, bílá MA120
expedice do 7 dnů7 534 Kč
Při platbě předem pouze 7 008 Kč
10 440 Kč
Při platbě předem pouze 9 712 Kč
MARIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x46cm, bez otvoru, bílá MA120-0
expedice do 7 dnů7 534 Kč
Při platbě předem pouze 7 008 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LOREA skříňka s umyvadlem 121x46x51,5cm, levá, dub alabama/bílá mat LE090-2231-L-02
expedice do 7 dnů15 892 Kč
Při platbě předem pouze 14 923 Kč
PRIM umyvadlová skříňka 125x72x50cm, buk/bílá PM125
na objednávku25 705 Kč
Při platbě předem pouze 23 912 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x66x46cm, dub alabama strip
expedice do 7 dnů33 270 Kč
LOREA skříňka s umyvadlem 121x46x51,5cm, pravá, dub alabama/bílá mat LE090-2231-R-02
expedice do 7 dnů15 892 Kč
Při platbě předem pouze 14 923 Kč

