LOREA skříňka s umyvadlem 121x46x51,5cm (30+90 cm), pravá, bílá mat LE090-3131-R-01
LOREA skříňka s umyvadlem 121x46x51,5cm (30+90 cm), pravá, bílá mat LE090-3131-R-01
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 121x46x51,5 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 43.5030 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913977855 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
148 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
12 751 Kč
Při platbě předem pouze 11 973 Kč
149 Kč
ESPACE skříňka 35x172x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá mat ESC230-3131
expedice do 7 dnů12 092 Kč
Při platbě předem pouze 11 248 Kč
6 613 Kč
Při platbě předem pouze 6 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MORIAN umyvadlová skříňka 130x14x48cm, dub černý MR136
expedice do 7 dnů16 073 Kč
Při platbě předem pouze 14 952 Kč
15 892 Kč
Při platbě předem pouze 14 923 Kč
MITRA dvojumyvadlová skříňka 121,5x55x46 cm, bílá MT121
na objednávku12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč


