CIRASA deska Rockstone 131x1,2x46,5cm, bílá mat CRR131-0101 56425
CIRASA deska Rockstone 131x1,2x46,5cm, bílá mat CRR131-0101 56425
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CRR131-0101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 131x1,2x47 cm |
| Šířka | 1310 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 16.2110 kg |
| EAN | 8590913981807 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
Doporučujeme přikoupit
6 295 Kč
Při platbě předem pouze 5 856 Kč
6 295 Kč
Při platbě předem pouze 5 856 Kč
OFELIE keramické umyvadlo na desku, 52x40 cm, bílá AR433
expedice do 7 dnů2 021 Kč
Při platbě předem pouze 1 880 Kč
RONDANE keramické umyvadlo na desku ? 41 cm, bílá AR435
expedice do 7 dnů2 365 Kč
Při platbě předem pouze 2 200 Kč
Mohlo by Vás zajímat
AVICE deska 130x50cm, štípaný kámen AV139
expedice do 7 dnů4 094 Kč
Při platbě předem pouze 3 808 Kč
4 438 Kč
Při platbě předem pouze 4 128 Kč
8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 312 Kč

