ICONIC stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UBC-AF002B
ICONIC stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UBC-AF002B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 187 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 99 mm |
| Hmotnost / ks | 1.7300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961526 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Podobné zboží
SOLARIS stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat WD002B
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
INDUSTRY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, výška 162 mm, nikl/černá 5102TT8
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
10 324 Kč
Při platbě předem pouze 9 694 Kč
SPY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat PY02/19
expedice do 7 dnů6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč

