ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, bílá lesk DT100-3030
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, bílá lesk DT100-3030
- Lišta mezi zásuvkami v bílé barvě (možno vyměnit za jinou barvu - k dokoupení).
- Možnost výběru DTDL nebo Rockstone desky pro umyvadlo na postavení.
- Při instalaci keramického umyvadla KARE je nutné použít distanční podložky (součástí balení skříňky) a sifon URBINO s Click Clack výpustí (k dokoupení).
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 95x50x43,5 cm |
| Šířka | 950 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo i dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 33.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913885303 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Deska Rockstone 960x12x440mm, bílá mat DTR96-0101
na objednávku5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč
URBINO umyvadlový sifon šetřící místo s Click Clack, zátka chrom, 5/4", bílá 151.133.0
expedice do 7 dnů634 Kč
Při platbě předem pouze 598 Kč
QUADRADO betonové umyvadlo včetně výpusti, 96x44cm, černý granit AR466
expedice do 7 dnů11 988 Kč
Při platbě předem pouze 11 152 Kč
CHANEL dekorační lišta mezi zásuvky 914x70x20 mm, zlato mat DT902
expedice do 7 dnů1 049 Kč
Při platbě předem pouze 976 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, antracit matný DT100-3434
expedice do 7 dnů13 751 Kč
Při platbě předem pouze 12 792 Kč
FILENA umyvadlová skříňka 95x51,5x43cm, černá mat strip FID1210BS
expedice do 7 dnů15 041 Kč
Při platbě předem pouze 13 992 Kč
18 920 Kč
Při platbě předem pouze 17 738 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, bílá lesk CR100-3030
expedice do 7 dnů9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč


