TWIGA umyvadlový stolek 100x72x50 cm, černá mat/štípaný kámen VC442-100-9
TWIGA umyvadlový stolek 100x72x50 cm, černá mat/štípaný kámen VC442-100-9
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC442-100-9 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TWIGA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x72x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Štípaný kámen |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát/ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / set | 34.0300 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913911965 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Typ zavírání | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
na objednávku
Mohlo by Vás zajímat
CIMBURA umyvadlový stolek 100x50x75cm, starobílá CIM150
na objednávku12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
19 083 Kč
Při platbě předem pouze 17 752 Kč
SKARA umyvadlová skříňka 100x50x45cm, černá mat/dub alabama CG009-2222
expedice do 7 dnů15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
11 603 Kč
Při platbě předem pouze 10 895 Kč

