CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, dub stříbrný CR801-1111
CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, dub stříbrný CR801-1111
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR801-1111 |
Dostupnost:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 79,8x52x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.8210 kg |
| EAN | 8590913928055 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
3 397 Kč
Při platbě předem pouze 3 160 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 81x46cm, černá mat SD081B
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
CIRASA deska DTDL 81x1,8x46,5cm, dub stříbrný CR081-1111
expedice do 7 dnů1 514 Kč
Při platbě předem pouze 1 408 Kč
8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 639 Kč
Při platbě předem pouze 4 202 Kč
P.M.H. Topná tyč HT2 300W s rovným kabelem Chrom PMH-HT2-C-300W-RK
expedice do 7 dnů4 176 Kč
Při platbě předem pouze 3 783 Kč
7 302 Kč
Při platbě předem pouze 6 615 Kč


