CIRASA deska Rockstone 111x1,2x46,5cm, bílá mat CRR111-0101 56424
CIRASA deska Rockstone 111x1,2x46,5cm, bílá mat CRR111-0101 56424
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CRR111-0101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 111x1,2x47 cm |
| Šířka | 1110 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 10.1910 kg |
| EAN | 8590913981791 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
Doporučujeme přikoupit
6 295 Kč
Při platbě předem pouze 5 856 Kč
6 295 Kč
Při platbě předem pouze 5 856 Kč
MARIANA keramické umyvadlo na desku, 58x41,5cm, bílá AR483
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
TERUEL keramické umyvadlo na desku 59x39 cm, bílá BH7007
expedice do 7 dnů2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč

