CIRASA umyvadlová skříňka 78x54x39cm, dub stříbrný
CIRASA umyvadlová skříňka 78x54x39cm, dub stříbrný
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR792-1111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 78x54x39 cm |
| Šířka | 780 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 24.1200 kg |
| EAN | 8590913998898 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
2 620 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
NIROX zrcadlo v rámu 600x800mm, dub stříbrný NX608-1111
na objednávku3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
MELODY umyvadlová skříňka 80x38x34cm, bílá 56052
na objednávku11 053 Kč
Při platbě předem pouze 10 363 Kč
9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
11 029 Kč
Při platbě předem pouze 10 356 Kč

