THEIA umyvadlová skříňka 46,4x70x44,2cm, 2xzásuvka, dub alabama TH050-2222
THEIA umyvadlová skříňka 46,4x70x44,2cm, 2xzásuvka, dub alabama TH050-2222
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH050-2222 |
Dostupnost:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkami CT320, rozteč uchycení 320 mm.
- Možnost instalace držáku ručníků na bok skříňky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THEIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 46,4x70x44,2 cm |
| Šířka | 464 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 442 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.6600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913949203 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 072 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
THEIA skříňka vysoká 35x138x29,3cm, levá/pravá, dub alabama TH350-2222
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
THALIE 50 keramické umyvadlo nábytkové 50x46cm, bílá TH11050
expedice do 7 dnů2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 072 Kč
8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MELODY umyvadlová skříňka 50x38x34cm, bílá 56050
na objednávku8 053 Kč
Při platbě předem pouze 7 550 Kč
ELLA umyvadlová skříňka 46,5x39x38,5cm, bílá EL050-3030
na objednávku6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
11 791 Kč
Při platbě předem pouze 10 968 Kč

